Projektowanie

Wykonujemy projekty i opracowania w dziedzinie systemów grzewczych. Specjalizujemy się w integracji konwencjonalnych źródeł energii (np. kotły gazowe) z OZE (np. fotowoltaika). Jesteśmy liderem w Polsce w projektowaniu zoptymalizowanych energetycznie kotłowni i węzłów cieplnych.

Wykonaliśmy już ponad:

projekty
0

Węzły cieplne

Kotłownie gazowe

Układy kogeneracji

Układy odzysku

Węzły cieplne
Gwarancja obniżenia mocy zamówionej i zużycia energii.
Kotłownie gazowe
Niezawodność i oszczędność.
Układy kogeneracji
Ekologiczność dzięki wysokiej efektywności.
Układy odzysku
Zwiększ efektywność energetyczną każdego procesu technologicznego.
Previous slide
Next slide

Węzły cieplne, w zależności od wymagań, projektowane są w najkorzystniejszej dla klienta technologii i zintegrowane z innymi układami (np. OZE lub pompami ciepła) celem najlepszego wykorzystania dostępnych zasobów.

Zobacz materiał w TV o naszych integracjach z pompami ciepła i fotowoltaiką.

Dostęp również przez Internet.
Duże i kolorowe ekrany dotykowe.

Kotłownie gazowe

Nasze kotłownie gwarantują:

Projektowane przez nas kotłownie gazowe, w zależności od wymagań klienta, realizowane są w klasycznej formie lub na zewnętrznej ścianie budynku. Na życzenie klienta, w przypadku remontu istniejącej kotłowni, wykorzystane będzie jak najwięcej elementów ze starej kotłowni, celem obniżenia kosztu inwestycji. Stare (ale działające) kotły mogą stać się np. źródłami zapasowymi lub szczytowymi. Niesprawne kotły mogą stać się źródłem elementów zapasowych.

Klasyczne kotłownie w pomieszczeniu technicznym

Kotły w formie gazowych generatorów ciepła na zewnątrz budynku

Zobacz materiał w TV o naszych gazowych generatorach ciepła na zewnętrznej ścianie budynku.

Układy kogeneracji

Projektujemy i wdrażamy układy kogeneracji zarówno dla przemysłu oraz dla sektora mieszkaniowego. Kogeneracja to jedna z najbardziej efektywnych form wytwarzania energii, gdzie spalając gaz ziemny lub biogaz równocześnie wytwarzamy energię elektryczną i cieplną. Takie rozwiązanie ma wyższą sprawność, niż gdyby wytwarzać osobno oba rodzaje energii.

Prąd

Ciepło

Wysoka sprawność

Ekologia

Zobacz materiał w TV o naszych układach kogeneracji

Układy odzysku

W większości procesów technologicznych istnieje możliwość odzyskania ciepła, które następnie można wykorzystać na cele bytowe lub przemysłowe. Może to być np. podgrzewanie wody w łaźniach pracowniczych, ogrzewanie powietrza wentylacyjnego lub ciepło dla innego procesu technologicznego.

Co jest naszą siłą? Ludzie i ciężka praca. Wszyscy nasi klienci i każdy z osobna, to nasz skarb. Każdego kochamy i się o niego troszczymy. Obdaż nas swoim zaufaniem, a my odwdzięczymy się tym samym.

ul. Oświęcimska 102d / 5
45-641 Opole

Icons made by Flaticon from www.flaticon.com
 
Images by Pexels from www.pexels.com
 
Images by Freepik from www.freepik.com