Dofinansowania

Wdrożenie do seryjnej produkcji innowacyjnej mikrobiogazowni z układem kogeneracyjnym o mocy do 50 kWel zasilanym biogazem.

Wartość całkowita projektu5.143.675,50 PLN
Wartość dofinansowania2.300.017,50 PLN
Projekt pt. „Wdrożenie do seryjnej produkcji innowacyjnej mikrobiogazowni z układem kogeneracyjnym o mocy do 50 kWel zasilanym biogazem” jest współfinansowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2020 w ramach Programu „Rozwój Przedsiębiorczości i Innowacje”.

Przedmiotem projektu jest wdrożenie do seryjnej produkcji innowacyjnej mikrobiogazowni z układem kogeneracyjnym o mocy do 50 kWel zasilanym biogazem. Celem projektu jest zwiększenie konkurencyjności firmy eGmina, Infrastruktura, Energetyka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z wykorzystaniem rozwiązań technologicznych przyjaznych środowisku poprzez realizację działań prowadzących do wprowadzenia na rynek (komercjalizację) innowacyjnej ekologicznej mikrobiogazowni.

Projekt zostanie zrealizowany poprzez zakup sprzętu niezbędnego do stworzenia linii produkcyjnej, wyposażenie stanowiska do badań i testów oraz stanowiska projektanta, zakup know-how oraz przygotowanie do produkcji.

Co jest naszą siłą? Ludzie i ciężka praca. Wszyscy nasi klienci i każdy z osobna, to nasz skarb. Każdego kochamy i się o niego troszczymy. Obdaż nas swoim zaufaniem, a my odwdzięczymy się tym samym.

ul. Oświęcimska 102d / 5
45-641 Opole

Icons made by Flaticon from www.flaticon.com
 
Images by Pexels from www.pexels.com
 
Images by Freepik from www.freepik.com